Něco navíc

Jednotlivé ceníky jsou řazeny do tzv.foto balíčků neboli setů. Cena jednoho balíčku se odvíjí od počtu retušovaných fotografií, použitých aranžmá a s ohledem na časovou náročnost focení.

Co je tedy součástí těchto balíčků? A co ne?

  1. Příprava fotografování– zahrnuje konzultaci, výběr rekvizit a kostýmů, sestavení aranžmá ukázka zde.Ke každému máme individuální přístup snažíme se vyjít maximálně vstříc Vašim představám a pokud žádnou představu nemátene nezoufejte, díky našim zkušenostem  jsme schopny  fotografování citlivě nasměrovat.Není vzácností, když se lidé přijdou fotografovat se slovy ,,Nechám to všechno na Vás“
  2. VizážistkaPokud máte zájem je možné přiobjednat si vizážistku, která Vás jak nalíčí , tak učeše.Po celou dobu dohlíží na to aby bylo vše tak jak má být. V průběhu také mění Váš styling podle potřeb k určitému aranžmá.Práce vizážistky není součástí balíčku a vyjde Vás na 700 Kč.
  3. Asistentka V některých případech, hlavně u fotografování newbornu a dětí vůbec, těhulek atd. je třeba dalších pomocných ,,rukou“, jedná se o celkovou odbornou asistenci od šprťouchlat na děti až po nasvětlování scény .Cena asistence se pohybuje od 300-500 Kč za fotografování/ není součástí balíčku/, sami si volíte jestli asistenci chcete, nebo ne.
  4. Víkendové focení- příplatek 20%z ceny fotografování, fotografování o svátcích 20-50% z ceny fotografování
  5. Co je to to aranžmá? :  vytvoření tématického obrazu pomocí pozadí, osvětlení,zekvizit, kostýmu a samotného  modelu .
  6. Fotografování . Nebojte se pokud jste nikdy nepózovali budeme Vám tvz.předcvičovat .Na děti máme také své fígle jak u nich vyloudit usměv a upoutat jejich pozornost.
  7. Úpravy, grafika a retuše -Z našeho profesnionálního pohledu je nutno upravit každý záběr, záleží pouze na vašich finančních možnostech jak velký set si můžete dovolit , tyto úpravy si samozřejmě můžete objednat i  navíc nad rámec fotosetu,úprava jedné fotografie vyjde na 200 Kč. U produktů jako velké zvětšeniny, fotoplátna, jsou tyto úpravy nutností.   .Každou fotografii kterou si vberete k úpravě  dostanete od nás ve třech různých variantách(barevnou, případně kolorovanou, černobílou a v sepii    ) ukázka variant zde.Grafika obsahuje základní editaci fotografie jako např převod z formátu RAW do jpg.,otočení snímku,  doostření,  ořez ,úpravy kontrastů, barevné ladění,   retuše , kolorování atd. Není vyjímkou že se jedné fotografii intenzivně věnujeme i déle než hodinu.
  8. Finální fotografie v papírové formě a v digitální na uložišti  -Tisk– tiskneme profesionální technikou na špičkové kvalitní nosiče značky canon.
  9. Uložiště se všemi ostatními pěknými záběry v plném rozlišení ze kterých je možné tisknout fotografie .Toto CD není součástí fotosetu, ale můžete si ho přikoupit již od mediumsetu za cenu 500 Kč.(bez grafických úprav, pouze převedeno z Raw.
  10. Retuš fotografií nad rámec balíčku 250Kč/ retuš jedné fotografie