Něco navíc

Jednotlivé ceníky jsou řazeny do tzv.foto balíčků neboli setů. Cena jednoho balíčku se odvíjí od počtu retušovaných fotografií, použitých aranžmá a s ohledem na časovou náročnost focení.

Co je tedy součástí těchto balíčků? A co ne?

  1. Příprava fotografování– zahrnuje konzultaci, výběr rekvizit a kostýmů, sestavení aranžmá ukázka zde.Ke každému máme individuální přístup snažíme se vyjít maximálně vstříc Vašim představám a pokud žádnou představu nemátene nezoufejte, díky našim zkušenostem  jsme schopny  fotografování citlivě nasměrovat.Není vzácností, když se lidé přijdou fotografovat se slovy ,,Nechám to všechno na Vás“
  2. Vizážistka-Pokud máte zájem je možné přiobjednat si vizážistku, která Vás jak nalíčí , tak učeše.Po celou dobu dohlíží na to aby bylo vše tak jak má být. V průběhu také mění Váš styling podle potřeb k určitému aranžmá.Práce vizážistky není součástí balíčku a vyjde Vás na 500 Kč,  pokud jste dvě zvýhodněná cena na 800 Kč.
  3. Asistentka V některých případech, hlavně u fotografování newbornu a dětí vůbec, těhulek atd. je třeba dalších pomocných ,,rukou“, jedná se o celkovou odbornou asistenci od šprťouchlat na děti až po nasvětlování scény .Cena asistence se pohybuje od 300-500 Kč za fotografování/ není součástí balíčku/, sami si volíte jestli asistenci chcete, nebo ne.
  4. Víkendové focení- příplatek 20%z ceny fotografování, fotografování o svátcích 20-50% z ceny fotografování
  5. Co je to to aranžmá? :  vytvoření tématického obrazu pomocí pozadí, osvětlení,zekvizit, kostýmu a samotného  modelu .
  6. Fotografování . Nebojte se pokud jste nikdy nepózovali budeme Vám tvz.předcvičovat .Na děti máme také své fígle jak u nich vyloudit usměv a upoutat jejich pozornost.
  7. Úpravy, grafika a retuše -Z našeho profesnionálního pohledu je nutno upravit každý záběr, záleží pouze na vašich finančních možnostech jak velký set si můžete dovolit , tyto úpravy si samozřejmě můžete objednat i  navíc nad rámec fotosetu,úprava jedné fotografie vyjde na 200 Kč. U produktů jako velké zvětšeniny, fotoplátna, jsou tyto úpravy nutností.   .Každou fotografii kterou si vberete k úpravě  dostanete od nás ve třech různých variantách(barevnou, případně kolorovanou, černobílou a v sepii    ) ukázka variant zde.Grafika obsahuje základní editaci fotografie jako např převod z formátu RAW do jpg.,otočení snímku,  doostření,  ořez ,úpravy kontrastů, barevné ladění,   retuše , kolorování atd. Není vyjímkou že se jedné fotografii intenzivně věnujeme i déle než hodinu.
  8. Finální fotografie v papírové formě a na CD -Tisk– tiskneme profesionální technikou na špičkové kvalitní nosiče značky canon.
  9. CD se všemi ostatními pěknými záběry v plném rozlišení ze kterých je možné tisknout fotografie .Toto CD není součástí fotosetu, ale můžete si ho přikoupit již od mediumsetu za cenu 500 Kč.(bez grafických úprav, pouze převedeno z Raw.
  10. Retuš fotografií nad rámec balíčku 200Kč/ retuš jedné fotografie