Výstavy

„POULIČNÍCI“  fotografií 28.6.- 17.8. 2012431499_484961474847293_1855777648_n
Galerie Arte Decor Gražyna, Truhlářská 21, Praha 1

Ateliér Vedralová Vás srdečně zve na výstavu fotografií „POULIČNÍCI“, která bude probíhat v krásných prostorách galerie Arte Decor Gryžyna v centru Prahy. Jedná se o cyklus fotografií, které znázorňují malé obyvatele pražských uliček. Těšíme se na Vaši návštěvu a doufáme, že se Vám fotografie budou líbit.
Martina Vedralová

Fotografie z vernisáže

……………………………………………………………………………………………………………………………………………

„Hvězdičky“ fotografií 6.10.- 9.10. 2011film0003
Kino Portyč, Písek

Ateliér Martiny Vedralové se specializuje na výtvarnou aranžovanou fotografii. Fotografickou školu dokončila v roce 1989 a od té doby prošla všemi zákoutími fotografického řemesla. Ve své práci klade důraz na detaily a výraz. Prioritou jejích fotografií je emoce, kterou fotografie vzbuzuje.

Velkou část její práce tvoří aranžované fotografie dětí. Díky tomu patří mezi nejvyhledávanější fotografy dětské fotografie u nás. Proto se také rozhodla vytvořit cyklus fotografií „Hvězdičky“, který zobrazuje průřez filmovou historií jinak, než ji známe. Celý cyklus byl také z velké části vytvořen právě pro 11. ročník Mezinárodního festivalu studentských filmů Písek 2011(web) a stane se tak součástí tématu „Milujeme film“, který bude prostupovat celým festivalem.
zdroj:press MFSF 2011

…………………………………………………………………………………………………………………………………………….

 „Ženy (ne)proměněny“ fotografií 14.4.- 31.5.2011
Kavárna U Vavřiny, Písek

V rozmezí 14.dubna až 31.května máte možnost shlédnout výstavu fotografiíí
s názvem „Ženy (ne)proměněny“ v prostorách útulné Kavárny U Vavřiny v PÍSKU

Dne 14.dubna od 19.30 hod proběhla vernisáž „Ženy (ne) proměněny“ v Kavárně U Vavřiny v Písku a nezbývá, než poděkovat všem, kteří Nás potěšili svou návštěvou a strávili s námi čas.
Především děkujeme panu Voříškovi za možnost vystavit Naše dílka v prostorách útulné kavárny a studentům FAMO za jejich podporu a pomoc.

Jinak doufáme, že jste si užili program a budeme se těšit na výherce dárkových poukazů.
Martina a Martini Vedralovi

Fotografie z vernisáže

…………………………………………………………………………………………………………………………………………….

 „Ženy (ne)proměněny“ fotografií 7.1.- 10.2. 2011press0001
Divadlo v Řeznické, Praha

Vernisáž ku příležitosti výstavy fotografií s názvem „ŽENY (NE)PROMĚNĚNY“, proběhla 7.1.2011 v Divadle v Řeznické. Fotografie budou vystavené po dobu jednoho měsíce.

Dále bychom chtěly poděkovat těm, kteří přišli a doufáme, že jste plni dojmů, tak jako my. Bylo to pro nás obrovské povzbuzení a radost.Nesmírně si vážíme všech těch krásných vzkazů, které jste nám napsali do „Jednorožčího deníčku“ !!Děkujeme za pomoc a podporu.Velké díky patří Divadlu v Řeznické za jejich prostory. Děkujeme šikovné dvojici Graph.Fa, kteří tak krásně zhmotnili ty naše dílka a Janu Rezkovi za úžasnou atmosféru prostřednictvím jeho hry na cello.Také fotografům Johnymu a Tomášovi. A hlavně děkujeme Vám všem, kteří jste stále s námi.
Martina a Martini Vedralovi

Fotografie z vernisáže