Koncept

 

Nefotím fotografie, fotím život.

banneri7

Náš ateliér se specializuje na aranžovanou fotografii,  ale zcela jistě není naším cílem fotka, kde budete vypapadat  jako krásné, ale umělé figuríny.Ano, jde nám i o krásu, ostatně neznám nikoho, kdo by chtěl na fotografii vypadat špatně, ale naším hlavním cílem je emoce, kterou chceme snímkem vyvolat .Chceme, aby naše fotografie byly živé, přirozené, ale také výtvarně dokonalé.K tomuto cíly nevede snadná cesta, ale pokud se rozhodnete s námi po ní jít, myslím, že nebudete litovat.Což mi určitě dosvědčí mnozí, kteří s námi touto cestou jdou už mnoho let. Nahlédnout do jejich životů můžete v sekci ,,Tak jde čas“ která mapuje životní milníky mnohých našich ,,zákazníků „někdy se mi chce říci přátel, byli jsme totiž u jejich zasnoubení, svateb , zachytili jsme očekávání přírůstku do rodiny, jeho první úsměvy a netrvalo dlouho a už se nám malé cácorky nakrucují před objektivem … takhle bych mohla pokračovat ještě hodně dlouho. Ale zpět k našemu ,,konceptu.“ 

Ke každému návštěvníkovi našeho ateliéru přistupujeme individuálně a s ohledem na jeho přání a představu o výsledné fotografii, snažíme se vyhovět jak uměleckým tak technickým požadavkům.Máte možnost širokého výběrů z různých aranžmá nebo realizovat Váš vlastní nápad.

„Naše tvorba se stává originální nejen díky možnostem dnešní technologie, ale také díky Vašemu přínosu. ,,

Pro ty co aranžované fotografii příliš nefandí, jsme schopni vyhovět i  fotografií více civilní. Firemní portréty či portréty vhodné pro castingové agentury.

Nemusíte se bát, že si nebudete vědět rady. Jsme tu právě proto, abychom Vám poradili a pomohly s tím, jak se pohybovat před objektivem.

Ateliér je otevřen každému jak těhulkám, slečnám i maminkám, můžům, dětem i Vašim mazlíčkům.“

………………………………………………………………………………………………………………………………..

FOTO Set? je v podstatě takový balíček služeb a produktů, které od nás dostanete.
Co je tedy součástí těchto balíčků ? A co ne ?

Příprava fotografování: Zahrnuje konzultaci, výběr rekvizit a kostýmů, sestavení aranžmá . Ke každému přistupujeme individuálně a snažíme se vyjít maximálně vstříc Vašim představám. Pokud žádnou představu nemáte, nezoufejte. Díky našim zkušenostem jsme schopny fotografování citlivě nasměrovat. Není vzácností, když se lidé přijdou fotografovat se slovy ,,Necháme to všechno na Vás“

Vizážistka: Pokud máte zájem, je možné přiobjednat si vizážistku, která Vás jak nalíčí, tak učeše. Po celou dobu dohlíží na to, aby bylo vše tak,jak má být. V průběhu také mění Váš styling podle potřeb k určitému aranžmá. Práce vizážistky není součástí balíčku a vyjde Vás na 700 Kč. Pokud jste dvě získáte tím zvýhodněnou cenu 1100 Kč/2 os.

Co je to to aranžmá? Vytvoření tématického obrazu pomocí pozadí, osvětlení, rekvizit, kostýmu a samotného modelu .

banneriV01

 

 

 

 

 

 

Fotografování: Nebojte se, pokud jste nikdy nepózovali. Budeme Vám tzv.předcvičovat. Na děti máme také své fígle, jak u nich vyloudit usměv a upoutat jejich pozornost.

Úpravy, grafika a retuše: Z našeho profesnionálního pohledu je nutno upravit každý záběr. Záleží pouze na vašich finančních možnostech, jak velký set si můžete dovolit, tyto úpravy si samozřejmě můžete objednat i navíc nad rámec fotosetu. Úprava jedné fotografie vyjde na 220 Kč. U produktů jako velké zvětšeniny, fotoplátna, jsou tyto úpravy nutností. Každou fotografii, kterou si vyberete k úpravě, dostanete od nás ve třech různých variantách(barevnou, kolorovanou, černobílou a v sepii )

barevne zprac

. Grafika obsahuje základní editaci fotografie např. převod z formátu RAW do jpg, otočení snímku, doostření, ořez, úpravy kontrastů, barevné korekce, retuše, kolorování atd. Není vyjímkou že se jedné fotografii intenzivně věnujeme i déle než hodinu 

Finální fotografie v papírové formě a na CD / Tisk: Fotografie tiskneme profesionální technikou na kvalitní nosiče značky canon.

CD se všemi ostatními pěknými záběry: Fotografie v plném rozlišení, ze kterých je možné tisknout fotografie. Toto CD není součástí fotosetu, ale můžete si ho přikoupit již od medium setu za cenu 500 Kč (bez grafických úprav, pouze převedeno z RAW).