Newborn

Newborn fotografování je specializovaný typ fotografie, který se zaměřuje na zachycení prvních dnů a týdnů života novorozence. Na co je dobré se připravit.

Plánujte fotografování brzy. Ideální je fotografování miminka v prvních 14 dnech života, kdy jsou děti ještě velmi malé a je s nimi snažší manipulace i s ohledem na spící režim. Newborn fotografie může být ještě působivější, když do ní zapojíte i rodiče. Fotografujeme Vaše první rodinné chvíle a kouzlo prvních dnů s novým přírůstkem do rodiny.

V ateliéru pro Vás vytvoříme bezpečné a pohodlné prostředí: Před začátkem fotografování se vždy ujistíme, že místnost je teplá, klidná a bezpečná pro miminko. Máme připravené pohodlné deky, polštáře a podložky pro fotografování miminek a také velkou škálu doplňků.

Během fotografování zkoušíme i různé polohy, ale vždy s ohledem na Vaše miminko. Nikdy miminko netlačíme a nepolohujeme tak, aby to bylo pro něj nepříjemné.

A poslední poznámka. Buďte trpěliví. Fotografování může trvat déle, než klasické dětské focení a to právě kvůli péči, kterou miminka potřebují. Jako je krmení, přebalovaní a uklidňování.