FAQ

Co si mám představit pod názvem  FOTO SET ( miniset, standard set atd..)?

FOTO Set je v podstatě takový balíček služeb a produktů, které od nás dostanete.
jeho součástí je:

Příprava fotografování: Zahrnuje konzultaci, výběr rekvizit a kostýmů, sestavení aranžmá . Ke každému přistupujeme individuálně a snažíme se vyjít maximálně vstříc Vašim představám. Pokud žádnou představu nemáte, nezoufejte. Díky našim zkušenostem jsme schopny fotografování citlivě nasměrovat. Není vzácností, když se lidé přijdou fotografovat se slovy ,,Necháme to všechno na Vás“

Co je to to aranžmá? Vytvoření tématického obrazu pomocí pozadí, osvětlení, rekvizit, kostýmu a samotného modelu .

Fotografování: Nebojte se, pokud jste nikdy nepózovali. Budeme Vám tzv.předcvičovat. Na děti máme také své fígle, jak u nich vyloudit usměv a upoutat jejich pozornost.

Úpravy, grafika a retuše: Z našeho profesnionálního pohledu je nutno upravit každý záběr. Záleží pouze na vašich finančních možnostech, jak velký set si můžete dovolit, tyto úpravy si samozřejmě můžete objednat i navíc nad rámec fotosetu. Úprava jedné fotografie vyjde na 220 Kč. U produktů jako velké zvětšeniny, fotoplátna, jsou tyto úpravy nutností. Každou fotografii, kterou si vyberete k úpravě, dostanete od nás ve třech různých variantách(barevnou, případně kolorovanou, černobílou a v sepii – ukázky tří variant zde). Grafika obsahuje základní editaci fotografie např. převod z formátu RAW do jpg, otočení snímku, doostření, ořez, úpravy kontrastů, barevné korekce, retuše, kolorování atd. Není vyjímkou že se jedné fotografii intenzivně věnujeme i déle než hodinu 

Finální fotografie v papírové formě a v digitální přes uložiště / Tisk: Fotografie tiskneme profesionální technikou na kvalitní nosiče značky canon.

Součástí foto setu není:

Složka se všemi ostatními pěknými záběry: Fotografie v plném rozlišení, ze kterých je možné tisknout fotografie. Tato složka není součástí fotosetu, ale můžete si ostatní fotografie v plném rozlišení přikoupit za 800,-Kč (bez grafických úprav, pouze převedeno z RAW).

Vizážistka: Pokud máte zájem, je možné přiobjednat si vizážistku, která Vás jak nalíčí, tak učeše. Po celou dobu dohlíží na to, aby bylo vše tak, jak má být. V průběhu také mění Váš styling podle potřeb k určitému aranžmá. Práce vizážistky není součástí balíčku a vyjde Vás na 700 Kč. Pokud jste dvě získáte tím zvýhodněnou cenu 1100 Kč/2 os.

 Jak se mohu objednat?
Na fotografování se můžete objednat přes formulář v sekci objednat nebo telefonicky na čísle +420 605 573 745 ( také na čísle +420 732 482 930) a přes email mvfoto@seznam.cz 

Co si mám vzít sebou?
Náš ateliér mimojiné obsahuje i kostymérnu orientovanou hlavně na retro kostýmy a doplňky. Pokud máte zájem o civilnější aranžmá, tak v tom případě je vhodné jednobarevné oblečení (např. bílé / černé tričko + džíny). Vše záleží na předem domluveném aranžmá. 

Jak je to s líčením?
U nás Vám můžeme nabídnout vizážistku, která Vás nejen nalíčí, ale také učeše a je přítomna během celého focení
(cena 700,- Kč/os.). Pokud se rozhodnete nalíčit sama, doporučujeme přirozené (neutrální) líčení, které se bude hodit ke každému aranžmá.

Mohu si doobjednat nějaké další fotografie?
Během fotografování se toho nafotí samozřejmě více, takže je možné si z neupravených fotografií doobjednat(úprava a retuš jedné fotografie 230Kč).
Tak i z Vašich již upravených fotografií lze objednat některý z fotodárků

Jak si mohu objednat dárkový poukaz?
V případě zájmu piště přes formulář v sekci objednat nebo telefonicky na čísle +420 605 573 745 ( také na čísle +420 732 482 930) a přes email mvfoto@seznam.cz. Poté obdržíte email s odpovědí.
Dárkový poukaz spolu s registračním číslem poukázky Vám bude po objednání zaslán emailem, nebo poštou na Vaši adresu,příslušnou částku zašlete na číslo úč.107647744/0300 v.s.- registrační číslo poukázky 
Více informací ohledně dárkových poukazů naleznete v sekci cenik/poukazy.

Za jak dlouho budu mít fotografie hotové?

 jsou hotové do 10-20 pracovních dnů. U svateb je nejzažší termín 20-30 pracovních dnů.

V případě nemoci, dovolené a jiných provozních potíží může být lhůta dodání úměrně prodloužena

Fotografie můžete mít hotové do druhého dne se 100% příplatkem.

Do tří dnů s 50% příplatkem.

Nenašli jste odpověď, chcete se na něco zeptat?
Použijte následující formulář a my se Vám co nejdříve ozveme zpět.